Sub 2000 euro/mp! 3 camere, cartierul Terra, zona Oasului
  • 122,100€

Prezentare generală

  • ---Apartamente
  • Tip proprietate
  • 2
  • Băi
  • 0374538019
  • Telefon

Descriere

Blitz va prezinta un apartament cu 3 camere în Terra Gardens, Cluj-Napoca – de la 1850 €/mp! fara TVA
Locuințe moderne într-un ansamblu exclusivist cu acces privat, compus din case și blocuri cu regim redus de înălțime – o alegere ideală pentru familii sau investiție sigură.
Parcări subterane disponibile (10.000 € TVA INCLUS)
Plata se face conform LEGII NORDIS:
– 5% la faza incipienta
– 25% la finalizarea structurii
– 20% la finalizarea instalatiilor
– 50% la contractul final prin surse proprii sau credit ipotecar.
Termen de finalizare: decembrie 2026
Exemplu disponibil – Etaj 1:
• Suprafață utilă: 66 mp
• 2 dormitoare, 2 băi
• Living generos cu bucătărie open-space
• Un balcon
• Predare la stadiul de semifinisat – 2 mâini de glet, șapă, instalații trase pe poziții
• Încălzire în pardoseală
• Centrală termică smart pe bloc
Cod ofertă / ID BLITZ: P149892
Id intern: P149892

  • Adresă : Strada Costache Ioanid, 400647
  • Oraș : Cluj-Napoca
  • Stat/județ : Cluj

Detalii

Updated on aprilie 11, 2026 la 12:45 am
  • Preț 122,100€
  • Camere 3
  • Băi 2
  • Tip proprietate ---Apartamente
  • Stare proprietate Anunț Proprietar
  • Telefon 0374538019

Detalii suplimentare

  • Număr camere 3
  • Suprafața utilă 66 m²
  • Compartimentare Semidecomandat
  • Tip imobil Bloc apartamente
  • Niveluri imobil 3
  • Număr Băi 2
  • Nu include TVA Da
  • Etaj 1
  • Stare proprietate În construcție
  • Mobilat și Utilat Nemobilat
  • Confort 1
  • Tip tranzacție Vânzare
  • Tip vânzător Companie