2 camere – Metrou Aparatori + Parcare ADP
  • 80,000€

Prezentare generală

  • ---Apartamente
  • Tip proprietate
  • 1
  • Baie
  • 0731510854
  • Telefon

Descriere

???? Apartament 2 Camere | 5 minute de Metrou Apărătorii Patriei | Parcare ADP | 0% Comision

???? Aleea Moldovița – zona Apărătorii Patriei, București
???? Preț: 80.000 € (≈ 1.578 €/mp)
✅ Comision cumpărător: 0%

✨ Locuința perfectă pentru tine – gata de mutat!

Îți propun un apartament de 2 camere, complet mobilat modern, situat la doar câteva minute de mers pe jos de stația de metrou Apărătorii Patriei. Ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție!

Cu o suprafață utilă de 50,67 mp, locuința este luminoasă, bine compartimentată (semi-decomandat) și beneficiază de balcon + loc de parcare ADP – un avantaj major în zonă.

Situat la etajul 4/4 al unui bloc solid (1970), pe structură de beton armat, imobilul este în curs de reabilitare termică, ceea ce înseamnă confort sporit și costuri reduse la întreținere (clasă energetică B).

???? Detalii esențiale

Suprafață utilă: 50,67 mp

Etaj: 4/4

Parcuri și spații verzi

Acces rapid către principalele artere din sudul capitalei

???? Situație juridică clară

Proprietar persoană fizică

Contract vânzare-cumpărare

Fără sarcini sau interdicții

???? Contact – Adrian Cantia
???? 0731 510 854

Proprietatea este locuită – vizionările se stabilesc cu programare în prealabil.

Dacă îți dorești un apartament luminos, bine poziționat și fără costuri suplimentare de achiziție, acesta poate fi următorul tău „acasă”! ????
Detalii garaj: ADP
Serviciul nou oferit de PREMIER Imobiliare! Solicita acum VIZIONARE ONLINE pentru aceasta proprietate!

COMISION 0%

Această proprietate se poate achiziționa prin orice tip de credit bancar.

Departamentul nostru financiar Premier Credit Hub vă stă la dispoziție GRATUIT (comision 0%) pentru: